Durata de livrare: 3 Zile
Produse Alternative
| Tensiune I/O | 12-24V DC |
| Curent maxim | 30A (max) |
| Terminale | Șurub |
| Anod comun | Da |
| Metoda de control | PWM |
| Temperatura | -30 până la 55°C |
| Dimensiunile dispozitivului | 107 mm x 75 mm x 24,5 mm |
| Caz | Abs |
| Certificate | CE, EMC, LVD - EN301 489, EN 62479, EN60950 |
| Garanție | 60 luni |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!