Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
| Tensiune de intrare | AC100-240V |
| Semnal de ieșire | 0/1-10V (20mA) |
| Curent de ieșire | Max. 3A (AC) |
| Curent de aprindere | 200A |
| Semnal de intrare | Bluetooth + RF 2.4GHz + Push |
| Control distance | 30m (spațiu fără bariere) |
| Temperatura | -30 până la +55°C |
| Clasificare IP | IP20 |
| Protecţie | Supraîncălzi |
| EMC standard | EN IEC 55015/ EN IEC 61547 ETSI EN 301 489-1/-3/-17 |
| Standard de siguranță | EN 60669-1/-2 |
| Echipament radio | ETSI EN 300 440 ETSI EN 300 328 |
| Certificatio | CERoHS |
| Dimensiuni | L60 x W60 x H40mm |
| Interval de reglare a intensității luminoase | 0 -100% |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!