Durata de livrare: 24-72 ore
Produse Alternative
| Tensiunea de alimentare a controlerului | 5-24V DC |
| Tensiunea de funcționare a ieșirilor (max) | 24 V DC |
| Sarcina curentului de ieșire (max) | 20A (ieșiri) |
| Număr de canale (număr de ieșiri) | 2 |
| Intrarea pe scările mezaninului | Nu |
| Aprinderea lămpilor LED | automat (folosind senzori, fotocelule) |
| Numărul de intrări ale controlerului | 3 (două comenzi UP/DN, un blocaj DIS) |
| Număr de lămpi controlate | 8-72 SPI |
| Gradul de protecție | IP20 |
| Configurație | folosind configuratorul OLED / LCD încorporat |
| Mod de control al controlerului | intern (autonom) și extern (de exemplu, casă inteligentă) |
| Intrare DIS | posibilitatea de blocare/deblocare a intrării DIS |
| Direcția de stingere | conform ordinului de aprindere sau contrar |
| Dimmer | Încorporat |
| Tipul de sarcină | LED-uri SPI |
| Temperatura | -30°C - +55°C |
| Adunare | Suprafață |
| Dimensiunile controlerului | 123 mm x 68 mm x 26,5 mm |
| Dimensiunile senzorului | Diametru total - 26mm / Diametru canelură - 20mm / Lungime - 16mm |
| Garanție | 60 luni |
| Codul producătorului | ES24 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!