Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
Convertorul de semnal de control WiFi/2.4Ghz (DMX512) - 12-36VDC - 5in1 - WT-DMX-S, este un controler DMX512 care utilizează o rețea wireless Wifi pentru a controla ieșirea unui dispozitiv care poate fi conectat la un set-top box DMX512. Convertorul WT-DMX-S are o ieșire DMX512, pentru care putem specifica modul de funcționare pentru iluminatul LED. Poate funcționa în 1 până la 5 canale, iar acest lucru permite decodorului DMX512 să fie utilizat atât pentru benzi monocolore, cât și pentru benzi multicolore cu temperatură de culoare RGB + CCT variabilă. De asemenea, are capacitatea de a comunica prin radio, pe baza frecvenței de 2,4 GHz, care are o rază de comunicare de 30 de metri în spații deschise.
Controlerul WT-DMX-S, pe lângă accesul wireless la ieșirea DMX512, are și două intrări dedicate pentru butonul clopoțel. Unul dintre ele este responsabil pentru pornirea/oprirea și reglarea luminozității, celălalt este responsabil pentru redarea diferitelor scene. Această soluție asigură o conectivitate stabilă datorită conexiunii prin cablu. Controlerul WT-DMX-S este fabricat din componente de înaltă calitate care oferă o perioadă de garanție de 60 de luni.
| Tip dispozitiv | Controler DMX |
| Tip de instalare | 5 în 1 selectabil (MONO/ CCT/ RGB/ RGB+W/ RGB+CCT) |
| Sistem de control al iluminatului | digital |
| Controlul iluminatului | Tehnologie WiFi și în plus radio (aplicație mobilă, 2.4Ghz) |
| Tip (tipuri) de ieșire a controlerului | SPI (Digital) |
| Voltaj | I/O - 12-36V DC |
| Numărul de ieșiri ale driverului | 5 ieșiri |
| Tipul de comunicare | Bidirecţionale |
| Nivel de reglare a intensității luminoase | 65536 niveluri (neted) |
| Raza de comunicare | până la 30 de metri în zone deschise |
| Comportamentul receptorului după revenirea tensiunii de alimentare de 230V | Reveniți la setările salvate |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Temperatura | -20 până la +55°C |
| Etanşare | IP20 |
| Adunare | Suprafață |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | cooperarea cu Tuya Smart |
| Securitate | Polaritate inversă |
| Dimensiuni | 114 x 38 x 20 mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE,EMC,RED / ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 62368-1:2020+A11:2020 / ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!