Durata de livrare: 24-72 ore
Produse Alternative
| Tipul dispozitivului | radio |
| Tip de instalare | MONO (O singură culoare) |
| Sistem de control al iluminatului | PWM |
| Metoda de control al iluminatului | radio, prin cablu și suplimentar manual (2.4GHz / buton sonerie / butoane pe carcasă) |
| Tipul de ieșiri ale driverului (driverelor) | CV (tensiune constantă) |
| Voltaj | intrare/ieșire - 12-24V DC |
| Curent maxim de ieșire | 20A |
| Numărul de ieșiri ale controlerului | 1 ieșire |
| Tipul de comunicare | Sens unic |
| Frecvență PWM | 500Hz / 2kHz / 8kHz / 16kHz (selectabil) |
| Nivel de reglare a intensității luminoase | 4096 niveluri (lichid) |
| Curba de reglare a intensității luminoase | Logaritmică |
| Raza de comunicare | până la 30 de metri în zonă deschisă cu posibilitate de extindere prin retransmisie a semnalului |
| Comportamentul receptorului după revenirea lipsei tensiunii de alimentare de 230V | Reveniți la setările memorate |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Temperatura | -30 până la + 55°C |
| Etanşare | IP20 |
| Adunare | suprafață |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | Butoane mecanice |
| Securitate | Polaritate inversă / scurtcircuit / suprasarcină / termică |
| Dimensiuni | 100 x 46 x 38 mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE,EMC,RED / ETSI EN 301 489-1 V2.2.3 ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 62368-1:2020+A11:2020 / ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Garanția producătorului | 60 luni |
| Codul producătorului | V1-C |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!