Durata de livrare: 24-72 ore
Produse Alternative
Acesta este un dispozitiv de recepție utilizat pentru a obține controlul asupra iluminării LED multicolore cu o culoare albă suplimentară (de exemplu, bandă LED RGB+W) Receptorul V4 permite accesul la patru ieșiri, la care iluminarea LED conectată poate fi reglată/luminată liber și controlată în paleta de culori RGB folosind un semnal PWM. Forma de bază de comunicare a receptorului V4 este o cale radio fără fir, care este conectată la o telecomandă pentru LED sau la un panou de perete.
Receptorul V4 se distinge printr-un interval de tensiune de intrare de 12-36V și o reglare lină a PWM, ceea ce este extrem de important pentru vederea noastră. Calitatea înaltă a manoperei, pe de altă parte, este asigurată de o perioadă de garanție de 60 de luni.
| Tipul dispozitivului | radio |
| Tip de instalare | RGB+W (multicolor cu alb) |
| Sistem de control al iluminatului | PWM |
| Metoda de control al iluminatului | prin radio și prin cablu suplimentar (buton 2.4GHz / NO) |
| Tipul de ieșiri ale driverului (driverelor) | CV (tensiune constantă) |
| Voltaj | intrare/ieșire - 12-36V DC |
| Curent maxim de ieșire | 20A |
| Numărul de ieșiri ale controlerului | 4 ieșiri |
| Tipul de comunicare | Sens unic |
| Nivel de reglare a intensității luminoase | 4096 niveluri (lichid) |
| Curba de reglare a intensității luminoase | Logaritmică |
| Raza de comunicare | până la 30 de metri în zonă deschisă cu posibilitate de extindere prin retransmisie a semnalului |
| Comportamentul receptorului după revenirea lipsei tensiunii de alimentare de 230V | Reveniți la setările memorate |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Temperatura | -30 până la + 55°C |
| Etanşare | IP20 |
| Adunare | suprafață |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | Intrare suplimentară fără potențial "comutator" |
| Securitate | Polaritate inversă |
| Dimensiuni | 175 (160) x 45 x 27 mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE, EMC, LVD, RED/EN301 489, EN 62479/EN60950/EN300 328 |
| Garanția producătorului | 60 luni |
| Codul producătorului | V4 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!