Durata de livrare: 24-72 ore
Produse Alternative
| Tipul dispozitivului | radio |
| Tip de instalare | MONO (O singură culoare) |
| Sistem de control al iluminatului | Triac (element triac) |
| Tipul de ieșiri ale driverului (driverelor) | Triac |
| Voltaj | intrare/ieșire - 100-240V AC |
| Curent maxim de ieșire | putere de ieșire - 200W |
| Numărul de ieșiri ale controlerului | 1 ieșire |
| Tipul de comunicare | Sens unic |
| Nivel de reglare a intensității luminoase | 256 de niveluri (fără probleme) |
| Raza de comunicare | până la 30 de metri în zonă deschisă cu posibilitate de extindere prin retransmisie a semnalului |
| Comportamentul receptorului după revenirea lipsei tensiunii de alimentare de 230V | Reveniți la setările memorate |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Temperatura | -30 până la + 55°C |
| Etanşare | IP20 |
| Adunare | Încastrat (cutie standard FI60) |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | Intrare NA suplimentară "comutator" |
| Dimensiuni | fi52 mm*26 mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE, EMC, LVD/EN 55015:2013, EN 61547:2009, EN 61000-3-2:2014, EN 61000-3-3:2013/EN 61347-2-11:2002, EN 61347-1:2015, EN 62493:2015 |
| Garanția producătorului | 60 luni |
| Codul producătorului | S1-B (WZ) |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!