Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
| Tip dispozitiv | Controler DALI |
| Tip de instalare | MONO (o singură culoare) |
| Sistem de control al iluminatului | DALI |
| Controlul iluminatului | cu fir (buton fără potențial) |
| Numărul de zone/canale acceptate | 4 canale |
| Tip (tipuri) de ieșire a controlerului | DALI (digital) |
| Voltaj | Stația DALI |
| Curent maxim de ieșire | 4mA (autobuz 16V) |
| Numărul de ieșiri ale driverului | 1 ieșire |
| Tipul de comunicare | Bidirecţionale |
| Comportamentul receptorului după revenirea tensiunii de alimentare de 230V | Reveniți la setările salvate |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Cooperarea cu sisteme externe | Interfață DALI Bus Standard: IEC62386 |
| Temperatura | -20 până la + 50°C |
| Etanşare | IP20 |
| Montare | montat încastrat (cutie standard FI60) |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | dedicat întrerupătoarelor de sonerie |
| Dimensiuni | fi52mm * 27mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE, RoHs, EMC, LVD, RED |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!