Durata de livrare: 24-72 ore
Produse Alternative
| Tipul dispozitivului | Panou de perete |
| Tip de instalare | RGB+W (multicolor cu alb) |
| Sistem de control al iluminatului | PWM |
| Metoda de control al iluminatului | radio (2,4 GHz) |
| Numărul de zone/canale acceptate | 4 zone |
| Voltaj | 1x baterie CR2032 de 3V (nu este inclusă) |
| Tipul de comunicare | Sens unic |
| Raza de comunicare | până la 30 de metri în zonă deschisă cu posibilitate de extindere prin retransmisie a semnalului |
| Panou de sticlă | Da |
| Butoane tactile | Da |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Temperatura | -30 până la + 55°C |
| Etanşare | IP20 |
| Adunare | suprafață |
| Culoare | negru |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | Rama de sticlă |
| Dimensiuni | 86 x 86 x 9,5 mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE,EMC,LVD,RED / ETSI EN 301 489-1 V2.2.3, ETSI EN 301 489-17 V3.2.4 / EN 62368-1:2020+A11:2020 / ETSI EN 300 328 V2.2.2 |
| Garanția producătorului | 60 luni |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!