Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
| Alimentare electrică | DALI /24VDC |
| Curent de lucru | 42mA@16VDC, 26mA@24VDC |
| Semnal de ieșire | Dali |
| Temperatura de funcționare | -20 ~ +55 |
| Temperatura carcasei (max.) | +65 |
| Clasificare IP | IP20 |
| Semnal de intrare | Buton rotativ + RF 2.4GHz |
| Control distance | 30m (spațiu fără bariere) |
| Reducerea intensității scalei de gri | 256 de niveluri |
| Interval de reglare a intensității luminoase | 0-100% |
| Dimensiuni | W112 x L112 x H60mm |
| EMC standard | EN IEC 55015/ EN IEC 61547 ETSI EN 301 489-1/-3 |
| Standard de siguranță | EN 60730-1 |
| Echipament radio | ETSI EN 300 440 |
| Certification | CE RoHs DALI 2 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!