Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
| Tip dispozitiv | radio |
| Tip de instalare | RGB (multicolor) |
| Sistem de control al iluminatului | digital |
| Controlul iluminatului | radio și cu fir suplimentar (2.4Ghz / DMX512) |
| Tip (tipuri) de ieșire a controlerului | SPI (Digital) |
| Voltaj | I/O - 5-24V DC |
| Curent maxim de ieșire | 8A |
| Numărul de ieșiri ale driverului | 3 ieșiri |
| Tipul de comunicare | Bidirecţionale |
| Raza de comunicare | până la 30 de metri în zone deschise |
| Comportamentul receptorului după revenirea tensiunii de alimentare de 230V | Reveniți la setările salvate |
| Reveniți la setările anterioare când este oprit de la transmițător | Da |
| Temperatura | -30 până la +55°C |
| Etanşare | IP20 |
| Adunare | Suprafață |
| Funcționalitate/caracteristică suplimentară | Lcd |
| Securitate | Polaritate inversă |
| Dimensiuni | 170 x 50 x 23 mm |
| Declarații și standarde de siguranță | CE,EMC,LVD / EN55032:2015, EN61000-3-2:2014, EN61000-3-2:2013, EN55024:2010/A1:2015 / EN 61347-1:2015 EN 61347-2-11:2015 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!