Senzorul de mișcare cu laser Skydance cu ieșire digitală - EL-C, este un senzor de mișcare care funcționează pe principiul intersecției unui fascicul de lumină. Este dedicat dispozitivelor cu intrare digitală de 5V. În cazul în care senzorul laser EL-C este manipulat, acesta trimite un semnal ridicat către driverul LED conectat. Are un unghi de detectare îngust de 10° și un timp de menținere reglabil de la 2 secunde la 60 de secunde. Raza de detecție a senzorului EC-L poate fi reglată de la 5 cm la 250 cm.
Are un cablu lung de 120 cm terminat cu o mufă cu 3 pini. Este ideal pentru spații precum scări, pasaje, coridoare etc.
Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
Senzorul de mișcare cu laser Skydance cu ieșire digitală - EL-C, este un senzor de mișcare care funcționează pe principiul intersecției unui fascicul de lumină. Este dedicat dispozitivelor cu intrare digitală de 5V. În cazul în care senzorul laser EL-C este manipulat, acesta trimite un semnal ridicat către driverul LED conectat. Are un unghi de detectare îngust de 10° și un timp de menținere reglabil de la 2 secunde la 60 de secunde. Raza de detecție a senzorului EC-L poate fi reglată de la 5 cm la 250 cm.
Are un cablu lung de 120 cm terminat cu o mufă cu 3 pini. Este ideal pentru spații precum scări, pasaje, coridoare etc.
| Tensiune nominală de alimentare | 5V DC |
| Tip senzor | Laser |
| Unghiul de detectare a senzorului | 10° |
| Interval de detecție | reglabil de la 0,05-2,5 m (reglare lichidă) |
| Timp de întreținere | reglabil în interval - 2, 5, 10, 30, 60s |
| Dimensiunile senzorului | 32 mm x 17,50 m |
| Orificiu de montare pentru senzor | 24mm |
| Lungimea cablului senzorului | 1,2 MB |
| Folosi | Interioară |
| Conexiune | 3 pini |
| Culoare | alb |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!