Durata de livrare: 48 - 72 ore
Produse Alternative
| Specificatii | |
| Consum(W) | 100W |
| Dimensiune | Ø290x118mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Echivalenta consum bec traditional | 100W=500W |
| Durata Medie De Viata | 50.000 Ore |
| Clasa Energetica | D |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 14000 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Unghi Lumina | 90 grade |
| Kelvin | 6500K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 100-277V |
| Frecventa | 50-60 Hz |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!