Durata de livrare: 48 - 72 ore
Produse Alternative
| Specificatii | |
| Consum(W) | 50W |
| Putere (W) | 50W |
| Dimensiune | 175X152x45mm |
| Material | Aluminiu |
| Dimabil | Nu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Proiector Led |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 4250 Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6500K |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Putere [W : 50W
Temperatura Culoare [K]: 6000K
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!