Durata de livrare: 48 - 72 ore
Produse Alternative
Foloseste proiectorul LED RGB pentru a ilumina decorativ fatadele cladirilor, monumentele, vegetatia, etc.
Cu ajutorul telecomenzii incluse poti alege culoarea dorita din cele 16 culori redate de proiector. Seteaza jocul de lumini dorit din cele 4 presetate: flash, strobe, fade, smooth.
Proiectorul LED RGB se aprinde imediat iar comuntarea sau alternarea culorilor nu afecteaza durata de viata.
Usor de montat pe perete sau fixat pe suport cu ajutorul ancorelor. Poate fi montat in exterior, acesta fiind protejat impotriva prafului si a umezelii - IP65.
| Specificatii | |
| Consum(W) | 10W |
| Putere (W) | 10W |
| Temperatura de operare | -20 grade Celsius +45 grade Celsius |
| Dimensiune | 98x70x25mm |
| Material | Aluminiu |
| Dimabil | Da |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Clasa Energetica | F |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Proiector Led |
| Caracteristici Optice | |
| Kelvin | RGB |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
| Factor de putere | 0.9 |
| Frecventa | 50~60 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Putere [W : 10W
Temperatura Culoare [K]: RGB
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!