Durata de livrare: 48 - 72 ore
Produse Alternative
| Specificatii | |
| Consum(W) | 50W |
| Putere (W) | 50W |
| Dimensiune | 178x150x28mm |
| Material | Aluminiu |
| Dimabil | Nu |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Durata Medie De Viata | 15.000 Ore |
| Clasa Energetica | F |
| Tehnologie | LED |
| Tip produs | Proiector Led |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 4500 Lm |
| Culoare lumina | Lumina neutru |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 4100K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Temperatura Culoare [K]: 4000K
Putere [W : 50W
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!