Durata de livrare: 24 - 48 ore
Produse Alternative
| Specificatii | |
| Consum(W) | 20W |
| Dimensiune | 140x80x110mm |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Echivalenta consum bec traditional | 20W=100W |
| Durata Medie De Viata | 15.000 ore |
| Clasa Energetica | G |
| Tip produs | Proiector SMD |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 1600 Lm |
| Culoare lumina | Lumina rece |
| Unghi Lumina | 120 grade |
| Kelvin | 6000k |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240V |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Putere [W : 20W
Temperatura Culoare [K]: 6000K
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!