Durata de livrare: 24 - 72 ore
Produse Alternative
| Tensiune de alimentare [V] | 170-250V AC/47~63Hz |
| Putere de ieșire [W] | 300W |
| Putere de ieșire [W] | 12V |
| Curent maxim de ieșire [A] | 25A |
| Eficiență [%] | 88 |
| Clasa de protecție | IP20 |
| Lungime [mm] | 236mm |
| Lățime [mm] | 49mm |
| Înălțime [mm] | 29mm |
| Material | Carcasa metalica |
| Greutate [kg] | 0.47 |
Momentan, informatiile despre siguranta produsului nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre producator nu sunt disponibile.
Momentan, informatiile despre persoana responsabila nu sunt disponibile.
Frecvent cumparate impreuna
Ultimele produse vizualizate
Newsletter Nu rata ofertele si promotiile noastre
Compara produse
Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.
A fost adaugat la favorite!
A fost sters din favorite!